KONST / Litografier / Färglitografi 8102027
nr 810 2027
Salvador DalÃ
(1904-1989), Spanien
Färglitografi , Salvador Dalà (1904-1989), Figurkomposition, signerad. 83/250. motivets mått: 42x40
Salvador DalÃ, spansk målare född 1904, död 1989.
Utrop:
3.000 kr
Såld:
6.000 kr
måndag 25 februari 2013
kl 19:54:17
2.600 kr
2.800 kr
3.000 kr
3.200 kr
3.400 kr
3.600 kr
3.800 kr
4.000 kr
4.400 kr
4.600 kr
4.800 kr
5.200 kr
5.200 kr
5.400 kr
5.800 kr